DOLAR 8,65801.42%
EURO 10,17950.81%
STERLIN 11,90930.72%
ALTIN 487,651,55
BIST 1.419,430.10%
BITCOIN 4124370,62%
İstanbul
26°

PARÇALI AZ BULUTLU

13 03

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

Gazete Köşe Yazıları

COVİD-19 VERİLERİ 17.09.2021
BUGÜNKÜ TEST SAYISI 341.854
BUGÜNKÜ VAKA SAYISI 27.692
BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 237
BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 23.197
BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI
TOPLAM TEST SAYISI
TOPLAM HASTA SAYISI
TOPLAM VEFAT SAYISI
AĞIR HASTA SAYISI
TOPLAM İYİLEŞEN
DOLAR 8,661.42%
BIST 1.419,430.10
EURO 10,180.81%
ALTIN 487,651,55%
BITCOIN 4124370,62%
26°C
ÖĞLE'YE 13 03
r

PUAN DURUMU

O G P
  1. Beşiktaş

    4 +7 10
  2. Trabzonspor

    4 +6 10
  3. Karagümrük

    5 +5 10
  4. Fenerbahçe

    4 +5 10
  5. Konyaspor

    4 +4 10
  6. Genişlet
  7. Altay

    5 +3 9
  8. Galatasaray

    4 +3 8
  9. Hatayspor

    4 +6 7
  10. Kayserispor

    4 0 7
  11. Yeni Malatya

    5 -5 6
  12. Alanyaspor

    4 -6 6
  13. Kasımpaşa

    4 0 5
  14. Göztepe

    5 -1 5
  15. Gaziantep FK

    4 -1 4
  16. Antalyaspor

    4 -3 4
  17. Sivasspor

    4 -2 2
  18. Adana Demir

    4 -5 2
  19. Ç. Rizespor

    4 -6 1
  20. Başakşehir

    4 -4 0
  21. Giresunspor

    4 -6 0
PUAN DURUMU
300x250r
300x250r