DOLAR 8,57890.29%
EURO 10,12010.11%
STERLIN 11,84120.03%
ALTIN 495,400,24
BIST 1.351,140.15%
BITCOIN 323832-2,16%
İstanbul
31°

AÇIK

17 11

İKİNDİ'YE KALAN SÜRE

Gazete Köşe Yazıları

COVİD-19 VERİLERİ 26.07.2021
BUGÜNKÜ TEST SAYISI 224.198
BUGÜNKÜ VAKA SAYISI 16.809
BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 63
BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 5.585
BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI
TOPLAM TEST SAYISI
TOPLAM HASTA SAYISI
TOPLAM VEFAT SAYISI
AĞIR HASTA SAYISI
TOPLAM İYİLEŞEN
DOLAR 8,580.29%
BIST 1.351,140.15
EURO 10,120.11%
ALTIN 495,400,24%
BITCOIN 323832-2,16%
31°C
İKİNDİ'YE 17 11
r

PUAN DURUMU

O G P
  1. Adana Demir

    0 0 0
  2. Alanyaspor

    0 0 0
  3. Altay

    0 0 0
  4. Antalyaspor

    0 0 0
  5. Beşiktaş

    0 0 0
  6. Genişlet
  7. Karagümrük

    0 0 0
  8. Fenerbahçe

    0 0 0
  9. Galatasaray

    0 0 0
  10. Gaziantep FK

    0 0 0
  11. Giresunspor

    0 0 0
  12. Göztepe

    0 0 0
  13. Hatayspor

    0 0 0
  14. Başakşehir

    0 0 0
  15. Kasımpaşa

    0 0 0
  16. Kayserispor

    0 0 0
  17. Konyaspor

    0 0 0
  18. Ç. Rizespor

    0 0 0
  19. Sivasspor

    0 0 0
  20. Trabzonspor

    0 0 0
  21. Yeni Malatya

    0 0 0
PUAN DURUMU
300x250r
300x250r