DOLAR 8,86701.19%
EURO 10,47991.21%
STERLIN 12,19770.97%
ALTIN 499,051,70
BIST 1.384,68-1.20%
BITCOIN 3801261,84%
İstanbul
21°

AZ BULUTLU

05 22

İMSAK'A KALAN SÜRE

Gazete Köşe Yazıları

COVİD-19 VERİLERİ 24.09.2021
BUGÜNKÜ TEST SAYISI 355.226
BUGÜNKÜ VAKA SAYISI 27.197
BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 221
BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 20.458
BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI
TOPLAM TEST SAYISI
TOPLAM HASTA SAYISI
TOPLAM VEFAT SAYISI
AĞIR HASTA SAYISI
TOPLAM İYİLEŞEN
DOLAR 8,871.19%
BIST 1.384,68-1.20
EURO 10,481.21%
ALTIN 499,051,70%
BITCOIN 3801261,84%
21°C
İMSAK'A 05 22
r

PUAN DURUMU

O G P
  1. Altay

    7 +5 15
  2. Beşiktaş

    7 +7 14
  3. Trabzonspor

    6 +7 14
  4. Hatayspor

    6 +9 13
  5. Fenerbahçe

    6 +4 13
  6. Genişlet
  7. Konyaspor

    6 +4 12
  8. Alanyaspor

    6 -3 12
  9. Karagümrük

    7 +1 11
  10. Kayserispor

    6 +2 10
  11. Sivasspor

    7 +3 9
  12. Gaziantep FK

    6 0 8
  13. Galatasaray

    6 -1 8
  14. Antalyaspor

    7 -3 8
  15. Adana Demir

    6 -3 6
  16. Yeni Malatya

    7 -7 6
  17. Göztepe

    6 -3 5
  18. Kasımpaşa

    6 -3 5
  19. Başakşehir

    6 -3 3
  20. Giresunspor

    6 -7 1
  21. Ç. Rizespor

    6 -9 1
PUAN DURUMU
300x250r
300x250r