DOLAR 8,75400.21%
EURO 10,3906-0.29%
STERLIN 12,0890-0.81%
ALTIN 495,59-0,30
BIST 1.391,06-1.63%
BITCOIN 314397-1,73%
İstanbul
22°

PARÇALI AZ BULUTLU

20 46

AKŞAM'A KALAN SÜRE

Gazete Köşe Yazıları

COVİD-19 VERİLERİ 19.06.2021
BUGÜNKÜ TEST SAYISI 215.496
BUGÜNKÜ VAKA SAYISI 5.480
BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 494
BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 51
BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 4.195
TOPLAM TEST SAYISI 58.339.486
TOPLAM HASTA SAYISI 5.365.208
TOPLAM VEFAT SAYISI 49.122
AĞIR HASTA SAYISI 829
TOPLAM İYİLEŞEN 5.228.419
DOLAR 8,750.21%
BIST 1.391,06-1.63
EURO 10,39-0.29%
ALTIN 495,59-0,30%
BITCOIN 314397-1,73%
22°C
AKŞAM'A 20 46
r

PUAN DURUMU

O G P
  1. Beşiktaş

    40 +45 84
  2. Galatasaray

    40 +44 84
  3. Fenerbahçe

    40 +31 82
  4. Trabzonspor

    40 +13 71
  5. Sivasspor

    40 +11 65
  6. Genişlet
  7. Hatayspor

    40 +9 61
  8. Alanyaspor

    40 +13 60
  9. Karagümrük

    40 +12 60
  10. Gaziantep FK

    40 +8 58
  11. Göztepe

    40 0 51
  12. Konyaspor

    40 +1 50
  13. Başakşehir

    40 -12 48
  14. Ç. Rizespor

    40 -16 48
  15. Kasımpaşa

    40 -10 46
  16. Yeni Malatya

    40 -4 45
  17. Antalyaspor

    40 -14 44
  18. Kayserispor

    40 -17 41
  19. BB Erzurumspor

    40 -24 40
  20. MKE Ankaragücü

    40 -19 38
  21. Gençlerbirliği

    40 -32 38
  22. Denizlispor

    40 -39 28
PUAN DURUMU
300x250r
300x250r