DOLAR 9,3142-0.2%
EURO 10,8402-0.13%
STERLIN 12,86470.28%
ALTIN 530,270,10
BIST 1.429,850,86%
BITCOIN 5817130,22%
İstanbul
16°

PARÇALI BULUTLU

02 00

YATSI'YA KALAN SÜRE

Gazete Köşe Yazıları

COVİD-19 VERİLERİ 18.10.2021
BUGÜNKÜ TEST SAYISI 351.165
BUGÜNKÜ VAKA SAYISI 29.240
BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 214
BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 26.539
BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI
TOPLAM TEST SAYISI
TOPLAM HASTA SAYISI
TOPLAM VEFAT SAYISI
AĞIR HASTA SAYISI
TOPLAM İYİLEŞEN
DOLAR 9,31-0.2%
BIST 1.429,850,86
EURO 10,84-0.13%
ALTIN 530,270,10%
BITCOIN 5817130,22%
16°C
YATSI'YA 02 00
r

PUAN DURUMU

O G P
  1. Trabzonspor

    9 +10 21
  2. Hatayspor

    9 +11 19
  3. Fenerbahçe

    9 +4 19
  4. Beşiktaş

    9 +7 17
  5. Karagümrük

    9 +4 17
  6. Genişlet
  7. Galatasaray

    9 +2 17
  8. Alanyaspor

    9 0 17
  9. Altay

    9 +1 15
  10. Konyaspor

    9 +3 14
  11. Adana Demir

    9 0 12
  12. Kayserispor

    9 -2 11
  13. Gaziantep FK

    9 -2 11
  14. Sivasspor

    9 +2 10
  15. Başakşehir

    9 -1 9
  16. Antalyaspor

    9 -4 9
  17. Yeni Malatya

    9 -7 9
  18. Göztepe

    9 -4 8
  19. Giresunspor

    9 -4 8
  20. Kasımpaşa

    9 -5 6
  21. Ç. Rizespor

    9 -15 1
PUAN DURUMU
300x250r
300x250r