DOLAR 12,49023.08%
EURO 14,12024.02%
STERLIN 16,68553.24%
ALTIN 712,563,27
BIST 1.776,41-2,35%
BITCOIN 6835321,40%
İstanbul
15°

HAFİF YAĞMUR

06 26

İMSAK'A KALAN SÜRE

Gazete Köşe Yazıları

COVİD-19 VERİLERİ 27.11.2021
BUGÜNKÜ TEST SAYISI 358.274
BUGÜNKÜ VAKA SAYISI 23.759
BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 192
BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 25.103
BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI
TOPLAM TEST SAYISI
TOPLAM HASTA SAYISI
TOPLAM VEFAT SAYISI
AĞIR HASTA SAYISI
TOPLAM İYİLEŞEN
DOLAR 12,493.08%
BIST 1.776,41-2,35
EURO 14,124.02%
ALTIN 712,563,27%
BITCOIN 6835321,40%
15°C
İMSAK'A 06 26
r

PUAN DURUMU

O G P
  1. Trabzonspor

    13 +16 33
  2. Hatayspor

    13 +13 26
  3. Konyaspor

    13 +11 26
  4. Alanyaspor

    14 -2 24
  5. Fenerbahçe

    13 +3 23
  6. Genişlet
  7. Karagümrük

    13 +5 22
  8. Başakşehir

    14 +4 22
  9. Galatasaray

    13 +2 21
  10. Adana Demir

    14 +2 20
  11. Beşiktaş

    14 0 20
  12. Antalyaspor

    14 -2 18
  13. Altay

    14 -3 17
  14. Giresunspor

    14 0 16
  15. Kayserispor

    14 -4 16
  16. Gaziantep FK

    13 -5 15
  17. Sivasspor

    13 +1 13
  18. Yeni Malatya

    13 -11 12
  19. Göztepe

    13 -7 10
  20. Kasımpaşa

    14 -8 10
  21. Ç. Rizespor

    14 -15 10
PUAN DURUMU
300x250r
300x250r